Apartamenty do wynajęcia

SASSY

SUITES

Cztery wyjątkowe apartamenty zlokalizowane na 6 piętrze – Suite 1811 Boheme, Suite 100 Ebru, Suite 15 Goldie oraz Suite 2016 Metropolis łączą w sobie funkcję butikowych, ekstrawaganckich pokoi hotelowych oraz miejsca spotkań.

Ich unikalny charakter może posłużyć, jako przestrzeń noclegowa dla ważnych gości, niezależne miejsce spotkań biznesowych lub nieoczywista strefa imprezowa. Wszystkie apartamenty oferują spersonalizowane doświadczenia, szczególnie podczas weekendowych wydarzeń w klubie. Każda z przestrzeni opowiada własną historię i zaprasza do bezpośredniego doświadczania niepowtarzalnej aury SASSY.

SUITE 1811

BOEHME

Z samego rdzenia artystycznego i poetyckiego przeżycia wyrasta przestrzeń BOEHME, która zaprasza do krainy małych cudów. W zieleni, złotych i roślinnych ornamentach, warstwach kwiatowych animacji, lokujemy wyjątkowe momenty wspólnego spotkania, czułe gesty, ale i odwagę do twórczego życia i czerpania z niego nieprzemijającej, intensywnej radości. Inspirowany światem Perrier-Jouët apartament emanuje twórczą energią, zaś numer 1811 chwyta moment narodzin tego wyjątkowego domu szampańskiego.

SUITE 2016

METROPOLIS

Miasto, które nigdy nie śpi, odblaski nocnych świateł, nieustanny ruch i rytm europejskiej metropolii stały się bezpośrednią inspiracją dla architektury i charakteru apartamentu METROPOLIS.
To autorska opowieść o esencji miasta, jako przestrzeni nieoczekiwanych spotkań. Atmosferę nasyca wysokoenergetyczna obecność szampana G.H.Mumm, który sprzyja wszelkim celebracjom, a numer 2016 to rok premiery wyjątkowej butelki Grand Cordon, która dostępna jest na wyłączność w SASSY.

SUITE 15

GOLDIE

Ognista przestrzeń celebracji to apartament GOLDIE. Mocno powiązany ze światem Chivasa XV i jego wiodącym kolorem – Urban Gold. W otulinie z kryształów, złota, luster, miękkich kotar i aksamitu ukryte jest wnętrze wyraziste, nastrojowe, ciepłe, sprzyjające spotkaniom, przenoszące do innego wymiaru. To idealna scenografia dla cennych chwil. Kolorem definiującym jest złoto, którego przeróżne wcielenia dodają apartamentowi wigoru i wibracji. Numer 15 łączy się bezpośrednio z procesem uzyskiwania Chivas Regal XV, który starzony jest min. 15 lat w szlachetnych beczkach po koniaku.

SUITE 100

EBRU

Nadmorska lokalizacja SASSY stała się bezpośrednią inspiracją do stworzenia apartamentu EBRU czerpiącego energię z żywiołu wody. Eleganckie wnętrze budują różne odcienie granatu i morskich niebieskości. Wszystkie detale tworzą doskonałą scenografię dla wypoczynku, ale i podejmowania gości. Apartament definiuje wiodący motyw ebru – wodnego malowidła, którego fantazyjne wzory odtwarzają szlachetną strukturę marmuru. W tej eleganckiej, nowoczesnej i ponadczasowej przestrzeni króluje wódka Belvedere, a numer 100 nawiązuje do jej 100% naturalności i krystaliczności.

a

Laurent Fine dining,
107 Duncan Avenue, New York
914-309-7030,
Open: 09:00 am – 01:00 pm