Image Alt
ROOFTOP
ROOF TOP BY SASSY

8 pięter ponad dachami Gdańska
KOKTAJL BAR i TARAS WIDOKOWY

Roof Top by Sassy (1)
Roof Top

DAY

ROOF TOP by SASSY to niezwykłe miejsce w samym sercu metropolii. Wypełnione roślinnością i niesamowitymi instalacjami świetlnymi, nawiązuje swoim designem do nurtu Art Nouveau. Taras widokowy pozwala sycić oczy imponującą panoramą Starego Miasta. ROOF został zaprojektowany tak, by chronić Gości SASSY przed uciążliwym słońcem, ulewnym deszczem lub silnym wiatrem.

ROOF TOP

NIGHT

Po zachodzie słońca, w blasku gwiazd i miejskich neonów zapraszamy do odwiedzin wprawionych imprezowiczów, jak również gości szukających miejsca na wyjątkową kolację z nieziemskim widokiem. Eventy organizowane w tej przestrzeni na długo zapadają w pamięci. Nocna kurtyna dodaje wnętrzom elegancji i pozostawia nutę tajemnicy, którą odkryjecie po przekroczeniu progu.

Roof_tlo_2_R
Roof_Menu_R
Roof Top

MENU

Taras widokowy przyciąga fantastycznym menu, z daniami kuchni azjatyckiej i sushi. To doskonałe miejsce na złapanie oddechu od codzienności. Umieszczony na tarasie koktajl bar w niebiańskim stylu serwuje gościom perfekcyjnie przyrządzone drinki i koktajle. Tutaj przesiąkniesz wyjątkową atmosferą miasta i otworzysz się na nowe wrażenia.

Roof Top

COCTAIL BAR

Roof Top by SASSY to magiczny cocktail bar z imponującym widokiem na panoramę Starego Miasta, ponad dachami Kosmopolitycznego Gdańska.
W naszym rajskim, podniebnym ogrodzie odnajdziecie chwilę wytchnienia. W koktajlowych, autorskich kompozycjach znajdziecie dużo świeżych ziół, owoców i ekskluzywnych alkoholi. Karaibskie TIKI zabiorą Was w tropikalną podróż, Spritzery ukoją pragnienie w gorące dni, a kieliszek najlepszego szampana wyniesie Was do gwiazd. #beSASSY

HP_13_R
ROOF_event_R
Roof Top

EVENTS

W przestrzeni Roof Topu, zarówno w porze dziennej, jak i w nocy możliwa jest organizacja wyjątkowych i oryginalnych eventów, w niebanalnych wnętrzach, jak również w połączeniu ze strefą Sassy. Koktajl firmowy, pokaz mody, kolacja ponad dachami gdańskiej starówki, wystawa, bankiet czy konferencja, każdy z tych wyjątkowych momentów wpisują się w eventową ofertę Roof Topu.

a

Laurent Fine dining,
107 Duncan Avenue, New York
914-309-7030,
Open: 09:00 am – 01:00 pm