Image Alt
VALENTINES by SASSY

VALENTINES by SASSY

Romeo, jakżeś tu przyszedł, powiedz, i dlaczego?
Mur jest wysoki, 7 pięter do przejścia…
We włoskim SASSY słychać z daleka:
Za dnia, jak cudowna jest miłość skoro cień miłości
tyle bogactwa niesie i tyle radości!

Z tłem kultowej historii w piątek i sobotę roztaczamy aurę dolce vita dla tych już zakochanych i poszukujących miłości. Podczas wieczoru zapraszamy na jej romantyczną odsłonę w towarzystwie kulinarnych afrodyzjaków i wyjątkowych koktajli.
Lecz w sobotę o północy tak, jak to bywało już w historiach miłosnych wszystko może się zmienić! Miej OCZY SZEROKO OTWARTE, bo gdy zgasną światła za maskami, w których będziemy się bawić kryją się skrajne uczucia. Może spotka Cię prawdziwa miłość, a może uwolnisz ukryte pragnienia.
Puść wodze fantazji i baw się namiętnie tej nocy w SASSY!
Wyjątkowo przez cały weekend zapraszamy na specjalnie przygotowane menu, stworzone w myśl wysublimowanego smaku z nutą szaleństwa, tak jak to bywa z miłością.

Nie jesteśmy obojętni na miłość, dlatego wyjątkowo w PONIEDZIAŁEK 14 lutego zapraszamy na odsłonę święta zakochanych według SASSY.
Włoski klimat na pewno sprzyja wyższym uczuciom, tym bardziej podczas limitowanej kolacji dedykowanej dla kochających się osób. Zaproś kogoś z kim chcesz spędzić ten dzień inaczej niż zwykle. Panowie, nie bójcie się rozpieszczać swoich ukochanych, a i Panie mogą zaskoczyć wieczorną niespodzianką. Wyjątkowa pierwsza randka? To też może wydarzyć się w SASSY!

a

Laurent Fine dining,
107 Duncan Avenue, New York
914-309-7030,
Open: 09:00 am – 01:00 pm