Image Alt
URODZINY SASSY

WEEKEND URODZINOWY SASSY

Niepokorne miejsce, które zmienia swoje oblicze i zachwyca wieloma twarzami.
8 i 9 kwietnia będziemy celebrować wyjątkową okazję, 3 URODZINY SASSY!

DINNER & SHOW - formuła najbardziej kosmopolitycznej lokalizacji w Gdańsku, która przypadła do gustu naszym Gościom, będzie głównym bohaterem obu wieczorów.

SASSY z autentyczną włoską kuchnią, ponad dachami Gdańska, niczym rzymskie tarasy dostarczy kulinarnych uciech. W tle muzyczne doznania, show, taniec i śpiew, wypełniające eklektyczne wnętrze.Wzniesiemy toasty za każdy miniony i przyszły dzień. Nastroimy wiosnę pozytywną energią, płynącą z muzycznych dźwięków od:
* Louie Austena – ponad 70 letniego dystyngowanego piosenkarza i śpiewaka estradowego, który swoim głosem sprawia, że serca miłośników muzyki klubowej zaczynają bić zdecydowanie szybciej
* Marii Sadowskiej i 40 Stopni Projekt z Banan on Sax, Tenes i Ricardo, którzy tradycyjnie zafascynowani muzyką, odkryją dla nas houseowe brzmienia grane przez DJ-ski team, wzbogacone o charyzmatyczny głos wokalistki i
* wielu innych artystów, którzy zagoszczą z tej okazji na scenie SASSY. Rozrywka w awangardowym stylu, której nie możesz przegapić!

8.04
DINNER & SHOW:
Kamila Kropkowska – Pikus & Miss Mistress
GUEST PERFORMANCE: Louie Austen classic show
NIGHT: RIMM
ROOF TOP by SASSY: DJ DEFINE

9.04
DINNER & SHOW:
Giuseppe Sestito live
NIGHT: 40 Stopni Projekt Maria Sadowska / Banan on Sax / Tenes / Ricardo
ROOF TOP by SASSY: Komar

a

Laurent Fine dining,
107 Duncan Avenue, New York
914-309-7030,
Open: 09:00 am – 01:00 pm