Image Alt
SASSY B’DAY

SASSY BIRTHDAY

5 i 6 maja wszystkie drogi prowadzić będą do SASSY!
Dlaczego?
Podczas tego majowego weekendu świętować będziemy 4 URODZINY SASSY.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was weekendową fetę od parteru AŻ po dach! Muzyczna i wizualna petarda, gorące show i unikalna azjatycka podróż po najlepszych smakach. W tym roku wśród zaproszonych artystów nie zabraknie prawdziwych gwiazd, które dopełnią najlepsze wrażenia.
Uwielbiamy pławić się w pięknie i blasku, dlatego piątkowy wieczór zaczniemy od show z udziałem KATIE CASH - specjalistką od sztuki burleski - która jest niesamowitym koktajlem i miksem najwyższych emocji! Idąc dalej, ROOF TOP BY SASSY rozgrzeje odpowiednio MIKAEL MALTON BAND - to doskonała okazja do zanurzenia się w świecie swingu oraz znanych i lubianych coverów. Ich nietuzinkowa prezencja sceniczna, charyzma i zaraźliwie piękne brzmienia - to energia, która doda nam siły na całą noc.
Niekwestionowaną gwiazdą sobotniej nocy będzie THE BLU MANTIC - aktor, muzyk, tekściarz i król hip-hopu, który swoimi pozytywnymi wibracjami i potężnym głosem elektryzuje fanów z całego świata. Jego występ wzmocni Nathaniel na saksofonie.
Poza atrakcjami artystycznymi wypatrujcie mocnego bookingu za konsoletą! Pojawi się orzeźwiająca klasyka i gorące rytmy z wielu gatunków.
To wszystko czeka na Was podczas tego niezapomnianego wieczoru!
Istoty spragnione unikalnych przeżyć, zapraszamy do wspólnej celebracji!
Partnerem do tańca będzie #chivasregal.

Rezerwacje: rsvp@besassy.pl | 732 340 604
Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym majówkowym repertuarem.

a

Laurent Fine dining,
107 Duncan Avenue, New York
914-309-7030,
Open: 09:00 am – 01:00 pm